Головна » Файли » Розробки уроків |
У категорії матеріалів: 10 Показано матеріалів: 1-10 |
Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну, формувати національну свідомість, виховувати почуття поваги, гордості та патріотизму. Обладнання: карта України, контурна карта України, картки з назвами екіпажів, три літаки (малюнки), мультфільми, фонограма Гімну України, фішки, фломастери, олівці, фото героїв сьогодення |
МЕТА: познайомити першокласників із поняттям «школа», «клас», «вчитель», «урок», розповісти про правила поведінки учнів у школі, дати перше уявлення про правила для учнів; формувати поняття учнів про Батьківщину як спільний дім українського народу; розширювати знання про рідний край; розвивати почуття людяності патріотизму; виховувати любов до людей, України. ОБЛАДНАННЯ: малюнки, подаруночки. |
Мета: поглибити знання дітей про нашу державу – Україну, продовжувати знайомити учнів з національними символами нашої держави, викликати почуття приналежності до великої родини – української нації, бажання бути їй корисними, присвятити життя зміцненню й процвітанню України; розвивати інтерес до навчання, бажання здобути у школі якнайбільше знань, виховувати патріотичні почуття, національну свідомість, гідність, любов до рідного краю, бажання приносити користь країні. Обладнання: квітка – семицвітка, карта України, виставка книг з творами про Україну, український вишитий рушник, віночок, глобус, презентація «Моя Україна» |
Мета: систематизувати знання дітей про українські народні казки; перевірити рівень сформованих в дітей знань, умінь, навичок; розвивати пізнавальні й творчі здібності, уяву, фантазію; виховувати інтерес до читання доброту, працелюбність, чесність. Обладнання: мультимедійна презентація, маски тварин, картки з завданнями для роботи в групах, тестові завдання. ілюстрації казкових героїв, картки для оцінювання. Тип уроку: урок узагальнення й систематизації знань. |
Мета. Розширити знання учнів про життя Т.Г. Шевченка, ознайомити з деякими відомостя- ми про раннє дитинство поета. Розвивати навички виразного читання, збагачувати словни- ковий запас учнів, вчити давати характеристику дійовим особам, робити висновки з прочи- таного. Виховувати бажання глибше ознайомитися з біографією великого Кобзаря. Обладнання. Портрет Т. Г. Шевченка, фонозапис слів І. Я. Франка, картки зі словами, малюнки Шевченка і про Шевченка, комп’ютер. |
МЕТА : дати дітям поняття «авторських» ( літературних ) казок, вчити їх аналізувати зміст твору, давати характеристику героям, розвивати техніку читання дітей, виховувати вміння працювати в колективі та самостійно ОБЛАДНАННЯ: книга І.Франка «Лисичка і Журавель», ілюстрації Лисички, Журавля, грамзапис казки « Лисичка і Журавель», картки з прислів`ями, план уроку. |
Мета. Ознайомити учнів з буквою «ща», яка позначає не один звук, а звукосполучення [шч], удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів: вчити читати склади і слова з буквою «ща», збагачувати словник словами з цією буквою виховувати любов до рідного краю, своєї Батьківщини.
Обладнання. Фішки на позначення голосових і твердих та м’яких приголосних звуків, таблиця з друкованими великою і малою буквами Щ щ, електронна презентація. |
Мета: ознайомити учнів з утворенням числа 8 і цифрою 8, поняттям «восьмий», складом числа 8; учити писати цифру 8, розв’язувати приклади на додавання за допомогою числового променя; розвивати мислення; виховувати старанність. Хід уроку I. Організаційний момент II. Повторення вивченого матеріалу 1. Весела лічба І одну — мала Оленка. Друзі, ви б не полічили, Скільки діти птиць зробили? |
|
|